skip navigation

2023 Travel Teams

Below are the travel teams for the 2023 season.  Some age groups/teams are still being confirmed - the rosters will be posted when the full roster is complete.  

8U Purple
Landon Ash
Daniel Black
Aaron Bouie
Cole Brickwood
Louie DiFiori
Miles Haslar
Evanston Holmes
Tripp Husted
Jaxon Meese
Drew Sheposh
Gavin Smith
Brayden Williams
Coach: Lou DiFiori

9U Purple
Brooks Balderson
Owen Beitel
Gavin Bober
Keller Edgehouse
Landon Gonzalez
Drew Hanson
Anthony Hunt
Craig Mangun
Miles Mazur
Connor Svab
Hudson Tucker
Coach: Jon Mazur


9U Gold
Camden Acuff
Callen Bilbrey
Vinny Brechbill
Lucas Ellis
Brycen Farrell
J.J. Hite
Teddy Hunt
Hunter Jarvis
Lincoln Mattingly
Luke Murray
Sam Noyes
Coach: Lucas Murray

10U Purple
Cameron Battle
Blake Bowland
Crew Foster
Zachary Hunt
Drew Saliola
Graham Seeley
Greyson Smith
Grady Strobelt
Colton Tucker
Frankie Walker
Garrett Wigfield
Coach: Joe Tucker
 

10U Gold
Ryan Butler
Hudson Craver
Baker Drerup
Isaac Fowler
Tucker Gamble
Andrew Panagopoulos
Cooper Porter
JJ Rohr
Jordy Rohr
Bruno Shulik
Connor Sweat
Coach: Steve Porter


10U White
Carter Burch
Jack Farrell
Nico Golembiewski
Riley Hosler
Jacob Johnson
Michael Lombardi
Theo Schmitt
Carter Sheposh
Vincent Weingart
Cruz Wolonsky
Landon Yezbak
Coach: Matt Yezbak

11U Purple
Luka Bacopoulos
Logan Gonzalez
Tate Husted
Brock Jambois
Kayden Morena
Jack Noyes
Oliver Slaski
Drew Weber
Evan Werner
Tyce Wohlheter
Blake Young
Coach: Kody Gonzalez


11U Gold
William Blood
Luke Evans
Kevin Farris
Sam Haymaker
Colton Hunt
Gavin Panagopoulos
Calvin Ratkovich
Erik Self
Mason Tucker
Liam Wachter
Cameron Weaver
Coach: Tim Hunt

 

11U White
Gavin Barnes
Max Clugston
Caden Collins
Josh Danzy
Grayson Godar
Jack Jokovich
Grant Jokovich
Landon Magyar
Liam Weekley
Owen White
Ben Williamson
Coach: Bobby Weekley

12U Purple
Nolan Beiter
Ryan Boyd
Karter Elmerick
Crew Forbes
Nathan Gates
Cole Hartong
Henry Hutcheson
Rizden Leedy
Thomas Rogers
Aiden Shaffer
Nate Shelton
Mason Sonnhalter
Coach: Ryan Hartong


12U Gold
Owen Adams
Mason Ash
Michael Battle
Jaxon Berenyi
Carson Foster
Tatum Gamble
Charlie Glew
Ryan Johnson
Landon Koenig
Connor Long
Joe Stevens
Cameron White
Coach: Joe Moore


12U White
Mason Bober
Dwayne Burks
Nolan Clugston
Blaine Harp
Gavin Hatcher
Max Hofner
Landon Jordan
Hayden McCoy
Deacon Weekley
Coach: Jacob Bober

13U Purple
Benjamin Blauner
Alex Blood
Anthony Corsi
Ethan OByrne
Jayden Pitzo
Emilio Rodriguez
Charlie Ruhman
Rex Saliola
Austin Timmons
Lucas Yoder
Ben Young
Coach: Dan Rodriguez

13U Gold
Adam Brannon
Alexander Lee
Xavier Wohlheter
Wyatt Wigfield
Cooper Roderick
Brody Boyer
Lucas Gonzalez
Colin Hite
Jackson Kessel
Jack Hamilton
Cayden Svab
Coach: Dannon Svab

14U Purple
Brett Andrews
Niko Bacopoulos
Tyler Benson
Zachary Campbell
Duncan Collier
Aidan Friend
Kallahan Harkness
Alexander Hite
Jared Kiser
Michael Sterling
Geno Szymanski
Coach: Ethan Kulich


14U Gold
Casey Beck
Griffin Belden
Jacob Bell
T.J. Bentzel
Colin Crawford
Slayton Forbes
Jaxon Kleinhenz
Maxwell Leech
Reese Myers
Luke Scheetz
Brady Scheetz
Coach: Jeff Forbes